Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zaloguj się

Opcje przeglądania

Światłowody

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
TELEVES PATCH CORD ŚWIATŁOWÓD 200M ZE ZŁĄCZAMI FC/PC SZPULA
Cena: 1 199,00 zł
szt.
TELEVES PATCH CORD ŚWIATŁOWÓD 200M ZE ZŁĄCZAMI FC/PC SZPULA

Patch Cord Televes jezt przewodem ze złączami z obu stron. Wykonany jest z włókna jednomodowego typu G657A i LSFH (Low Smoke FreeHalogen) oraz złączy typu FC/PC.

TELEVES PATCH CORD ŚWIATŁOWÓD 40M ZE ZŁĄCZAMI FC/PC
Cena: 239,00 zł
szt.
TELEVES PATCH CORD ŚWIATŁOWÓD 40M ZE ZŁĄCZAMI FC/PC

Patch Cord Televes jezt przewodem ze złączami z obu stron. Wykonany jest z włókna jednomodowego typu G657A i LSFH (Low Smoke FreeHalogen) oraz złączy typu FC/PC.

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Bezpieczne zakupy

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produktów:
148
Kategorii:
52
Nowości:
0
Promocje:
0
Sklep internetowy Shoper.pl