Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zaloguj się

TELEVES PATCH CORD ŚWIATŁOWÓD 40M ZE ZŁĄCZAMI FC/PC

Światłowody
239
PLN
TELEVES PATCH CORD ŚWIATŁOWÓD 40M ZE ZŁĄCZAMI FC/PC
TELEVES PATCH CORD ŚWIATŁOWÓD 40M ZE ZŁĄCZAMI FC/PC
in_stock
Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka:
4 dni
Cena: 239,00 zł
Cena netto: 194,31 zł
szt. Zyskujesz 20 pkt [?]

Użycie światłowodów jest profesjonalnym rozwiązaniem, które pozwala rozwiązać problem dystrybucji sygnału telewizyjnego przy dużych odległościach.

Patch Cord Televes jezt przewodem ze złączami z obu stron. Wykonany jest z włókna jednomodowego typu G657A i LSFH (Low Smoke FreeHalogen) oraz złączy typu FC/PC.

 

Najważniejsze cechy:

  • Duża prędkość transmisji i niskie tłumienie.
  • Włókna bez halogenów (LSFH) z niską emisją dymu.
  • Minimalny promień gięcia: 30 mm.
  • 3mm grubości przewodu z 2 złączami FC/PC (9mm).
  • Wewnętrzna elastyczna osłona (1,3mm średnicy) złożona z nierdzewnej stalowej spirali, pokryta kewlarowymi włóknami.

Dane techniczne

Nr katalogowy 236105
Straty wtrąceniowe A1,A2 ≤ 0.2 dB
Straty odbiciowe A1,A2 ≥ 45 dB
Tłumienność światłowodu 0,3 dB/Km
Złącza FC/PC
Włókno Jednomodowe (SM) G657A
Osłona zewnętrzna Tworzywo: LSFH PVC
Średnica 3mm
Kolor szary
Długość 40m

Produkty powiązane

TELEVES KONWERTER LNOC LNB OPTYCZNY TELEVES KONWERTER LNOC LNB OPTYCZNY

Satelitarny konwerter optyczny Televes przystosowany do podłączenia światłowodu zamiast kabla koncentrycznego. Konwerter przetwarza wszystkie 4 pasma satelitarne (H/H,H/L,V/H,V/L) na wyjście optyczne umożliwiając dystrybucję sygnału do 32 punktów docelowych w promieniu ponad 10 km. Dzięki bardzo małemu tłumieniu w kablu światłowodowym nie ma potrzeby stosowania dodatkowych wzmacniaczy. Idealny do zastosowania w wysokich budynkach jak i w osiedlach mieszkaniowych.

Cena: 980,00 zł

TELEVES KONWERTER OPTYCZNY QUAD MDU TELEVES KONWERTER OPTYCZNY QUAD MDU

Urządzenie, które odbiera sygnał pochodzący z optycznego LNB i dostarcza go w kablu koncentrycznym jako SAT(IF) w formacie QUAD (4 polaryzacje na wyjście).

Cena: 1 045,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Bezpieczne zakupy

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produktów:
151
Kategorii:
52
Nowości:
2
Promocje:
0
Sklep internetowy Shoper.pl