Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zaloguj się

TELEVES ZESTAW: ALUMINIOWA ANTENA SATELITARNA HQ QSD 85 POMARAŃCZOWA + KONWERTER LNOC LNB OPTYCZNY

Z konwerterem optycznym
1677
PLN
TELEVES ZESTAW: ALUMINIOWA ANTENA SATELITARNA HQ QSD 85 POMARAŃCZOWA + KONWERTER LNOC LNB OPTYCZNY
TELEVES ZESTAW: ALUMINIOWA ANTENA SATELITARNA HQ QSD 85 POMARAŃCZOWA + KONWERTER LNOC LNB OPTYCZNY
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka:
24 godziny
Cena: 1 677,00 zł
Cena netto: 1 363,41 zł
szt. Zyskujesz 160 pkt [?]

Zestaw Televes składający się z aluminiowej anteny satelitarnej QSD o średnicy 850mm oraz konwertera LNOC LNB Optycznego. Umożliwia dystrybucję sygnału do aż 32 odbiorników w odległości do 10 km.

Aluminiowa antena satelitarna hiszpańskiej firmy TELEVES. Jest to jedna z najlepszych anten satelitarnych na świecie. Nowa seria anten satelitarnych QSD została wdrożona zgodnie ze wszystkimi wymaganiami rynku, gwarantując tym samym wysoką efektywność użytkowania. Produkty te są odporne na korozję i negatywny wpływ wiatru oraz są łatwe w instalacji.

Offsetowa aluminiowa antena satelitarna QSD 85 z konwerterem Televes LNB octo. Podstawowy zestaw do podłączenia jednego dekodera HD tylko w Pleucom Autoryzowany Dystrybutor marki Televes

  • Antena aluminiowa z uchwytem na konwerter Zamak wykonanym z odlewu oraz z regulowaną wysokością.
  • Składane ramię dla szybszego i łatwiejszego montażu.
  • Wstępnie zmontowany uchwyt do konwertera i ramię.
  • Solidna galwanizowana ogniowo podpora tylna.
  • System ukrywający kabel.
  • Śruby ze stali nierdzewnej.
  • Homologowane przez TÜV.


Pleucom Autoryzowany Dystrybutor hiszpańkiej marki Televs. Duże stany magazynowe, szybka wysyłka, fachowe doradztwo

 

Dlaczego antena QSD to dobry wybór?

  • Aluminiowy reflektor, galwanizowany ogniowo uchwyt i śruby inox gwarantują długoterminowe rozwiązanie.
  • Solidna podpora tylna gwarantuje stabilność całego systemu.
  • Wymiary, kształt i wykonanie. Maksymalna ekspresja dokładności.
  • Zaawansowana konstrukcja uchwytu i ramienia (składane i wstępnie zmontowane) pozwala na montaż składający się z 4 kroków.
  • System ukrywający kabel ułatwia mocowanie kabla koncentrycznego oraz wpływa na estetykę całości instalacji.
  • Opcja multisatelitarna 4SAT (Do 20º)
  • Zgodność TÜV. Anteny QSD przeszły rygorystyczne testy jakości i bezpieczeństwa, przeprowadzone przez niemiecką organizację certyfikującą TÜV.


 

Satelitarny konwerter optyczny Televes przystosowany do podłączenia światłowodu zamiast kabla koncentrycznego. Konwerter przetwarza wszystkie 4 pasma satelitarne (H/H,H/L,V/H,V/L) na wyjście optyczne umożliwiając dystrybucję sygnału do 32 punktów docelowych w promieniu ponad 10 km. Dzięki bardzo małemu tłumieniu w kablu światłowodowym nie ma potrzeby stosowania dodatkowych wzmacniaczy. Idealny do zastosowania w wysokich budynkach jak i w osiedlach mieszkaniowych.



Zawartość zestawu:

 

Parametry antena Televes QSD 85

Antena posiada wymiar (850x950mm)i wzmocnienie G 39,5dB. Antena jest dostarczana jako złożona. Jej przygotowanie do montażu zajmuje 20 sekund. Antena zalecana do profesjonalnych instalacji.

Parametry konwertera

Typ konwertera optyczny
Nr katalogowy 2353
Częstotliwość wejściowa:   10,7-12,75 GHz
Częstotliwość wyjściowa: 0,950-5,45 GHz
Wyjściowa moc optyczna:   7 dBm
Współczynnik szumów: 0,5 typ dB
Wzmocnienie: maks. 72 dB
Zasilanie: 12 V
Temp. pracy -30/60
Złącze wejściowe (zasilanie DC):     F
Złącze wyjścia optycznego: FC/PC

Produkty powiązane

TELEVES KONWERTER OPTYCZNY QUAD MDU TELEVES KONWERTER OPTYCZNY QUAD MDU

Urządzenie, które odbiera sygnał pochodzący z optycznego LNB i dostarcza go w kablu koncentrycznym jako SAT(IF) w formacie QUAD (4 polaryzacje na wyjście).

Cena: 1 045,00 zł

TELEVES PATCH CORD ŚWIATŁOWÓD 200M ZE ZŁĄCZAMI FC/PC SZPULA TELEVES PATCH CORD ŚWIATŁOWÓD 200M ZE ZŁĄCZAMI FC/PC SZPULA

Patch Cord Televes jezt przewodem ze złączami z obu stron. Wykonany jest z włókna jednomodowego typu G657A i LSFH (Low Smoke FreeHalogen) oraz złączy typu FC/PC.

Cena: 1 199,00 zł

TELEVES PATCH CORD ŚWIATŁOWÓD 40M ZE ZŁĄCZAMI FC/PC TELEVES PATCH CORD ŚWIATŁOWÓD 40M ZE ZŁĄCZAMI FC/PC

Patch Cord Televes jezt przewodem ze złączami z obu stron. Wykonany jest z włókna jednomodowego typu G657A i LSFH (Low Smoke FreeHalogen) oraz złączy typu FC/PC.

Cena: 239,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Bezpieczne zakupy

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produktów:
148
Kategorii:
52
Nowości:
0
Promocje:
0
Sklep internetowy Shoper.pl